Proč nakupovat na e-shopu LEVné vodovodní baterie

 
Vítáme Vás na našem e-shopu LEVné vodovodní baterie - v ráji vodovodních baterií, kde si můžete vybrat ze spousty druhů a typů vodovodních baterií. Jako bonus pro Vás je to, že mnoho typů máme vystavených na naší kamenné prodejně Aplomo koupelny ve Dvoře Králové nad Labem, kam s oblibou jezdí nakupovat a ispirovat se mnoho zákazníků ze širokého okolí - koupelny Trutnov, koupelny Jičín, koupelny Hořice, koupelny Jaroměř, koupelny Vrchlabí, koupelny Hostinné, koupelny Úpice, koupelny Hradec Králové - ano všude tam jsme vybavovali koupelny našich zákazníků a ještě na mnoha dalších místech České republiky.
  • Zárukou nákupu v e-shopu LEVné vodovodní baterie (koupelny Aplomo) je velká kamenná prodejna koupelen ve Dvoře Králové nad Labem s 20-ti letou tradicí.
  • 20 let jsme sbírali zkušenosti, které Vám nyní předáme.
  • Na veškeré zboží je poskytována záruka od 2 až do 5 let
  • Nevíte si rady ? Kontaktujte nás - velmi ochotně Vám poradíme.
  • Jsme rodinná společnost a proto je u nás vždy zákazník na prvním místě.
 
 

Kamenná prodejna Aplomo koupelny Dvůr Králové nad Labem - Trutnovsko, Královehradecký kraj

Mnoho vodovodních baterií a dalšího koupelnového zboží - skříňky s umyvadlem, sprchové kouty, masážní boxy, sprchové boxy, parní boxy, akrylátové vany, obklady, dlažby atd. máme vystaveno na naší kamenné prodejně Aplomo koupelny ve Dvoře Králové nad Labem, v největším koupelnovém centru na Trutnovsku

Otevírací doba kamenné prodejny ve Dvoře Králové nad Labem:

Pondělí: 8.00 - 16.00

Úterý:    8.00 - 16.00

Středa:  8.00 - 16.00

Čtvrtek: 8.00 - 16.00

Pátek:    8.00 - 16.00

 

Vážení odběratelé,

dovolte, abychom Vás informovali o pracovní době během vánočních svátků.
Naše prodejna bude uzavřena od 21.12.2019, provoz bude opět zahájen 05.01.2020.

Poslední expediční den roku 2019 - 20.12.2019
První expediční den roku 2020 - 07.01.2020

Krásné a pohodové svátky přeje LEV.

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Naši uživatelé

Cílovými zákazníky e-shopu LEVné vodovodní baterie - ráj vodovodních baterií jsou lidé, kteří rádi nakupují kvalitu za rozumnou cenu, mají rádi neotřelý design a originalitu, ale také zákazníci, kteří potřebují základní vodovodní baterie v dobrých cenách.

Ceny vodovodních baterií na našem e-shopu LEVné vodovodní baterie jsou velice nízké a proto z nich nejsou dále možné žádné slevy.

Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.